AOMB Wrocław

W dobie rosnącej konkurencji na rynku ważne jest, aby wyróżnić swój biznes na tle firm działających w podobnej branży. Miarą sukcesu jest innowacyjność i nieustanne dążenie do rozwoju działalności poprzez wdrażanie unikalnych rozwiązań. Uzyskanie monopolu na nowy pomysł wymaga przejścia przez procedurę ochrony wynalazku, w czym pomoże Ci rzecznik patentowy. Wrocław to jedno z miast, gdzie masz możliwość osobistego spotkania się ze specjalistami AOMB, którzy opracują najlepszą strategię dla Twojego biznesu. Dla Twojej wygody i usprawnienia komunikacji jesteśmy także otwarci na współpracę zdalną.

 • Wrocław
 • Biuro patentowe Wrocław – AOMB

  Wrocławski Park Technologiczny, budynek Alfa
  ul. Klecińska 123
  54-413 Wrocław

  T (+48) 530 650 690

  e-mail: mail@aomb.pl

Biuro patentowe Wrocław – niezbędne usługi w jednym miejscu

Naszą misją jest wspieranie przedsiębiorczych osób w dążeniu do sukcesu poprzez doradztwo z zakresu wynalazków i innowacyjnych pomysłów. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu ochrony patentowej we Wrocławiu, na które składa się przeanalizowanie zdolności rejestracyjnej oraz opracowanie niezbędnej dokumentacji. Przeprowadzimy Cię też przez wszystkie procedury od dokonania zgłoszenia aż do uzyskania patentu.

Zarejestrowanie znaku towarowego zapobiega nadużyciom ze strony nieuczciwej konkurencji i daje wyłączne prawo do posługiwania się oznaczeniem. Nasi rzecznicy patentowi z Wrocławia mają też doświadczenie w prowadzeniu spraw dążących do ochrony produktów, usług, wzorów, wynalazków i innej własności intelektualnej. Swoją ofertę kierujemy zarówno podmiotów gospodarczych, jak i osób prywatnych, które chcą zabezpieczyć prawnie swoje autorskie pomysły. Kancelaria patentowa Wrocław zajmuje się również rozwiązywaniem sporów domenowych oraz weryfikowaniem naruszeń znaku towarowego.

 • Rzecznik patentowy Wrocław – zaufaj specjalistom!

  Rejestracja wynalazku to złożony proces, który składa się z wielu etapów. Zdajemy sobie sprawę, że zawiłe procedury mogą skutecznie zniechęcać do zgłoszenia ochrony wynalazku, ale nie warto rezygnować z takiej możliwości. Nasze biuro patentowe we Wrocławiu przejmie na siebie wszystkie obowiązki związane z reprezentowaniem Cię przed urzędem, aby odciążyć Cię formalnościach. Jako specjaliści nie boimy się wyzwań i mamy doświadczenie w załatwianiu nawet skomplikowanych postępowań, wymagających ogromnej wiedzy i niestandardowego podejścia. W kancelarii patentowej we Wrocławiu dążymy do pomyślnego zakończenia sprawy, kierując się jednocześnie etyką zawodową i dbając o najwyższy poziom obsługi klientów.

  Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na konsultację z naszym rzecznikiem patentowym we Wrocławiu.

Poznaj nasze pozostałe oddziały

AOMB Polska Sp. z o.o. posiada swoje biuro w centrum Warszawy w budynku Warsaw Unit, w Krakowie w zabytkowym lofcie „Stary Młyn”, w Łodzi w budynku ORION Business Tower oraz w Mielcu.