AOMB Kraków

Dynamiczny rozwój powstałej w 2009 roku kancelarii AOMB Polska zaowocował otwarciem kolejnych oddziałów w 4 innych miastach w Polsce. Biuro patentowe Kraków mieści się w zabytkowym lofcie „Stary Młyn”, będącym centralnym punktem historycznej przemysłowej dzielnicy Zabłocie, która dzięki realizacji kompleksowego planu rewitalizacji zmienia się w niezwykle atrakcyjną i nowoczesną część stolicy województwa małopolskiego. Niepowtarzalna i unikalna atmosfera Zabłocia przyciąga kreatywnych i przedsiębiorczych ludzi ze środowisk biznesowych, kulturalnych i intelektualnych.

 • Kraków
 • Biuro patentowe Kraków – AOMB

  Zabłocie 25/33
  30-701 Kraków

  T (+48) 12 311 07 77

  e-mail: mail@aomb.pl

Poznaj AOMB w Krakowie

Kancelaria patentowa Kraków

Oddział AOMB Polska w Krakowie zlokalizowany jest w wyjątkowej przestrzeni o sprzyjającym pracy twórczej klimacie. Niebywałym jej atutem jest także doskonale rozwinięta komunikacja, obejmująca zarówno linie tramwajowe, tramwaj rzeczny, linie autobusowe i kolej ze stacją Kraków Zabłocie. Umożliwia to bezproblemowy dojazd klientów z dowolnej części miasta. Reprezentujący biuro AOMB Polska rzecznicy patentowi cenią możliwość osobistego kontaktu, niemniej jednak, w dobie wszechobecnej cyfryzacji jesteśmy w pełni przygotowani do zdalnej realizacji zleceń.

Rzecznicy patentowi Kraków – profesjonaliści z pasją

Kadrę AOMB Polska wyróżniają doskonałe umiejętności interpersonalne, pozwalające na bezbłędne wyczucie potrzeb i spełnienie oczekiwań klientów. Zdolność słuchania i wyciągania właściwych wniosków, a także ukierunkowania myśli i działań na właściwe tory pozwalają zmienić pomysł w sukces. Złożony zespół kompetentnych ludzi rewelacyjnie odnajdujących się w pracy zespołowej, jak i w indywidualnym kontakcie z klientem. Usługi świadczone przez kancelarie patentowe w Krakowie, wymagają od realizujących je rzeczników nieustannego poszerzania swoich kompetencji, śledzenia najnowszych odkryć technologicznych, ścisłej współpracy z wieloma instytucjami i przedsiębiorstwami, które potrzebują profesjonalnej pomocy w dziedzinie ochrony własności przemysłowej.

 • W czym pomoże Ci rzecznik patentowy Kraków?


  Zastanawiasz się jak przebiega procedura uzyskania patentu, jak stworzyć strategię ochrony własności przemysłowej, jakie warunki należy spełnić, by móc zarejestrować znak towarowy? W świecie pełnym konkurencji, prawna ochrona wynalazku, jest niemal tak samo ważna jak samo innowacyjne odkrycie. Nie pozwól, by ktokolwiek inny czerpał korzyści z efektów Twojej ciężkiej pracy! W kompleksowym zabezpieczeniu produktu, metody lub urządzenia pomoże Ci rzecznik patentowy. Kraków to miasto obfitujące w wiele renomowanych uczelni i szkół wyższych, cenionych instytucji, innowacyjnych przedsiębiorstw i innych miejsc przyciągających kreatywnych i ambitnych ludzi, których rewolucyjne wynalazki zasługują na najlepszą ochronę.

Poznaj nasze pozostałe oddziały

AOMB Polska Sp. z o.o. posiada swoje biuro w centrum Warszawy w budynku Warsaw Unit, w Łodzi w budynku ORION Business Tower, w Mielcu oraz we Wrocławiu we Wrocławskim Parku Technologicznym.