AOMB Warszawa

AOMB Polska jako wiodąca kancelaria prawno-patentowa w Warszawie specjalizuje się w prawie własności przemysłowej, wykonując prace na zlecenia klientów z całego świata. Założone w 2009 roku przez Jakuba Sielewiesiuka, Franka Reijnena i Hansa Dohmena Biuro Patentowe w Warszawie od 2022 roku mieści się na 28 piętrze Warsaw Unit. Ponadczasowa i zachwycająca forma 45 piętrowego wieżowca spełnia wszystkie potrzeby nowoczesnego biznesu. Lokalizacja w samym centrum stolicy stwarza niepowtarzalną okazję do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i zacieśnienia współpracy z dotychczas poznanymi osobami i organizacjami.

 • Warszawa
 • Biuro patentowe Warszawa – AOMB

  Rondo Ignacego Daszyńskiego 1
  28. piętro
  00-843 Warszawa

  T (+48) 22 520 84 73

  e-mail: mail@aomb.pl

Poznaj AOMB w Warszawie

Kancelaria patentowa Warszawa

Wieloletnie doświadczenie i nieustannie poszerzana wiedza jaką dysponują rzecznicy patentowi w Warszawie to główne atuty AOMB Polska. W skład naszego zespołu wchodzą wysokiej klasy specjaliści posiadający zarówno krajowe, jak i zagraniczne certyfikaty poświadczające zdobyte wykształcenie.

Europejski Rzecznik Patentowy Warszawa

Wysokie kompetencje językowe, w połączeniu ze zdobytymi uprawnieniami oraz udziałami w AIPEX – Europejskim aliansie niezależnych kancelarii patentowych, sprawiają iż, nasi klienci mogą rozwijać swoje biznesy i rozszerzać rynek swoich usług poza granicami Polski.

 • Biuro patentowe Warszawa – zakres usług

  W jakich sytuacjach warto skontaktować się rzecznikiem patentowym? Specjaliści z AOMB Polska służą pomocą w:

  • uzyskaniu patentu na wynalazki i prawa ochronnego na wzory użytkowe,
  • rejestracji i ochronie znaków towarowych,
  • opracowaniu strategii ochrony własności przemysłowej w firmie,
  • sytuacjach naruszenia patentu lub znaku towarowego,
  • walce z czynami nieuczciwej konkurencji,
  • rozstrzyganiu sporów domenowych.

  We wszystkich powyższych kwestiach pomoże wykwalifikowany rzecznik patentowy Warszawa. Cennik świadczonych usług zależy od wielu różnych składowych. Zapraszamy do kontaktu celem ustalenia szczegółów zlecenia.

Rzecznik patentowy Warszawa

Dlaczego kancelaria rzeczników patentowych Warszawa jest tak wyjątkowa? Zatrudnieni w niej specjaliści to prawdziwi pasjonaci, którzy całą swoją uwagę skupiają na realizacji powierzonych im zleceń. Podjęcie pracy w tym zawodzie wymaga nie tylko odbycia 3-letniej aplikacji rzecznikowskiej, zakończonej uzyskaniem pozytywnego wyniku egzaminu kwalifikacyjnego. Kancelarie patentowe w Warszawie stawiają na ludzi o wyjątkowych predyspozycjach, wyróżniających się niebywałą wręcz umiejętnością doskonałej organizacji pracy, logicznego myślenia i szybkiego zdobywania i przyswajania informacji. W pracy rzecznika patentowego bardzo ważna jest także komunikatywność, talent do słuchania i odgadywania potrzeb Klientów. Nie bez znaczenia jest tutaj fakt, iż wszyscy rzecznicy patentowi kancelarii AOMB biegle władają językiem angielskim. Co więcej w swoich szeregach posiadamy specjalistów posługujących się dodatkowo językiem niemieckim, rosyjskim, włoskim, hiszpańskim i francuskim.

 

Poznaj nasze pozostałe oddziały

AOMB Polska Sp. z o.o. posiada swoje biuro w Krakowie w zabytkowym lofcie „Stary Młyn”, w Łodzi w budynku ORION Business Tower, w Mielcu oraz we Wrocławiu we Wrocławskim Parku Technologicznym.