AOMB Mielec

Jednym z elementów rozwijania biznesu jest wdrażanie nowatorskich rozwiązań technologicznych, które przełożą się na wzrost konkurencyjności firmy. Żeby uzyskać wyłączne prawo do posługiwania się wynalazkiem w sposób komercyjny, konieczne jest zarejestrowanie znaku towarowego.

Nasze biuro patentowe w Mielcu przeprowadzi Cię przez cały proces zgłoszenia pomysłu do urzędu ds. własności przemysłowej, oferując kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy. Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i firm, które chcą wprowadzić na rynek innowacje i zadbać o ich ochronę prawną.

 • Mielec
 • Biuro patentowe Mielec – AOMB

  Biernackiego 1/28
  39-300 Mielec

  T (+48) 17 583 96 41

  e-mail: mail@aomb.pl

Poznaj AOMB w Mielcu

Kancelaria patentowa Mielec

Nasze biuro patentowe w Mielcu przeprowadzi Cię przez cały proces zgłoszenia pomysłu do urzędu ds. własności przemysłowej, oferując kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy. Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i firm, które chcą wprowadzić na rynek innowacje i zadbać o ich ochronę prawną.

Rzecznik patentowy Mielec – dlaczego warto współpracować ze specjalistą?

Posiadanie patentu niesie za sobą wiele korzyści, które przełożą się na większe zyski z prowadzonej działalności i lepszą rozpoznawalność Twojej marki. Decydując się na współpracę z naszym biurem patentowym w Mielcu, zyskujesz pewność, że Twoja sprawa zostanie załatwiona w sposób rzetelny i profesjonalny. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami, abyś Ty mógł się skupić na prowadzeniu firmy i rozwijaniu swojego biznesu.

Wiedza i doświadczenie pozwalają nam podejmować się nawet nietypowych spraw, które wymagają wdrożenia niestandardowych rozwiązań. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego możesz liczyć na to, że otrzymasz profesjonalne wsparcie idealnie dopasowane do potrzeb Twojego biznesu.

Zapraszamy do współpracy i umówienia się na konsultację z naszym specjalistą w Mielcu.

 • Biuro patentowe Mielec – w czym możemy Ci pomóc?


  Nasza kancelaria to miejsce, gdzie otrzymasz profesjonalne doradztwo od doświadczonego rzecznika patentowego. Mielec jest jednym z miast, w którym proponujemy możliwość osobistego spotkania z ekspertem, ale jesteśmy także otwarci na zdalną współpracę. Zależy nam na tym, aby każdy klient otrzymał kompleksowe wsparcie, dlatego możemy się pochwalić szerokim zakresem usług z zakresu zabezpieczania praw wyłączności. Oferujemy m.in.:


  • badanie zdolności patentowej;
  • monitorowanie znaków towarowych;
  • pomoc w rozstrzyganiu sporów domenowych;
  • opracowanie strategii własności przemysłowej;
  • uzyskanie patentu nie tylko w Polsce, ale i innych krajach.

  W naszej kancelarii patentowej w Mielcu uzyskasz także pełne wsparcie w zarejestrowaniu znaku towarowego, wynalazku, wzoru czy innego pomysłu, dzięki któremu Twoja firma zyska przewagę nad konkurencją. W ramach współpracy zapewniamy pomoc w skompletowaniu niezbędnej dokumentacji wraz z możliwością reprezentowania Twoich interesów przed organami patentowymi.

Poznaj nasze pozostałe oddziały

AOMB Polska Sp. z o.o. posiada swoje biuro w centrum Warszawy w budynku Warsaw Unit, w Krakowie w zabytkowym lofcie „Stary Młyn”, w Łodzi w budynku ORION Business Tower oraz we Wrocławiu we Wrocławskim Parku Technologicznym.