Kancelaria AOMB Polska będzie brała udział w kongresie innoSHARE 2018, który odbędzie się w dniach 27-29 czerwca 2018 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. InnoSHARE to międzynarodowy Kongres dla naukowców, startupów, spin-offów, MŚP, liderów opinii, ekspertów biznesowych i entuzjastów innowacji.

W trakcie pierwszego dnia kongresu (27.06.2018) o godzinie 11:05 swoje wystąpienie na temat „Startupy i inkubatory – perspektywa holenderska” będzie miał Pan Rutger Valkonet (Członek Zarządu AOMB Polska, holenderski i europejski rzecznik patentowy). Tego dnia także w godzinach od 9-18 będziemy obecni na stoisku w części wystawienniczej (w sali Marmurowej i w sali Trojki).

W czwartek 28.06.2018 od godziny 09:45 będzie trwał panel dyskusyjny zatytułowany „Płaszczyzny współpracy nauki z biznesem. Edukacja i badania nastawione na kreowanie startupów i wspieranie rozwoju mśp.”, w którym będzie brał udział Pan Jakub Sielewiesiuk (Prezes zarządu AOMB Polska, polski i europejski rzecznik patentowy).

O 13:45 tego samego dnia w strefie warsztatowej będzie miał miejsce warsztat „Ochrona patentowa dla naukowców”, który poprowadzi Pani Aleksandra Wojakiewicz – polski i europejski rzecznik patentowy – także z naszej kancelarii. Zarówno w drugim jak i trzecim dniu kongresu będziemy dostępni także na stoisku. Zapraszamy do spotkania z nami.

Mamy wielką nadzieję, że kongres przyczyni się wymianie doświadczeń na styku biznesu i nauki oraz, że będzie okazją do nawiązania kontaktów pomiędzy innowatorami a naszą kancelarią.