Drodzy Państwo!

Tegoroczne spotkanie AIPEX (czyli europejskiego aliansu niezależnych kancelarii patentowych) na Majorce, zostało uświetnione obecnością laureatki naszego Konkursu na pracę o najwyższym potencjale komercjalizacyjnym i wdrożeniowym, dr Olgi Bemowskiej – Kałabun.

Konkurs powyższy, już od 2016 roku, mamy zaszczyt i ogromną przyjemność współorganizować we współpracy z Uniwersytetem Warszawskim, UWRC oraz AIPEX European Connected.

Dotychczas cieszy się znacznym zainteresowaniem, lecz mamy nadzieję, że ciepłe słowa Laureatki, być może zachęcą nowych uczestników kolejnych edycji Konkursu: „chciałam podziękować za możliwość uczestniczenia w zjeździe członków AIPEXu na Majorce (…). Prezentacje były dla mnie bardzo ciekawe, dowiedziałam się wielu nowych rzeczy o tym jak wygląda praca rzecznika patentowego oraz jak wygląda postępowanie patentowe. Wszyscy byli bardzo mili. Myślę, że pomysł konkursu na prace dyplomowe jest bardzo dobry i warto go kontynuować w kolejnych latach. Pozdrawiam, Olga Bemowska-Kałabun.”