Drodzy Państwo,

mamy zaszczyt i wielką przyjemność, poinformować, że nasza kancelaria, AOMB Polska została ostatnio uwzględniona w wyjątkowym rankingu – IAM Patent 1000 wiodących kancelarii patentowych na świecie.

Ranking został opracowany w oparciu o obszerny proces badawczy. W ciągu pięciu miesięcy IAM przeprowadził w regionie 1800 wywiadów z prawnikami, rzecznikami patentowymi i wewnętrznymi doradcami, aby zebrać informacje na temat czołowych graczy w dziedzinie. Podmioty kwalifikują się do wpisu na Patent IAM 1000 dopiero po otrzymaniu wyśmienitych opinii i rekomendacji od innych konkurentów, jak również klientów, ze znajomością ich praktyki i rynku, na którym działają – tylko osoby zidentyfikowane przez źródła rynkowe ze względu na wyjątkowe umiejętności i głęboki profesjonalny wgląd w ochronę własności intelektualnej, mogą znaleźć się w tym rankingu.

„Debiutując w polskim rozdziale IAM PATENT 1000 na 2019 r., AOMB prezentuje silną ofertę rzeczników patentowych, którzy „rzucają wyzwanie ortodoksji i dochodzą dodatkowych korzyści dla swoich klientów ”. Komentatorzy chwalą Jakuba Sielewiesiuka, Jana Dobrzańskiego i Damiana Krężla za świeże myślenie, z jakim podchodzą do praktyki patentowej. Sielewiesiuk „działa z niewiarygodną skutecznością”, jeśli chodzi o zarządzanie zasobami intelektualnymi i – ciesząc się dyplomem w zakresie matematycznego modelowania zjawisk, tytułem magistra fizyki teoretycznej i doktoratem z nauk chemicznych – jest „jednym z najbardziej utalentowanych praktyków na rynku”, Jan Dobrzański jest „czołowym ekspertem w dziedzinie chemii” z „doskonałymi umiejętnościami komunikacyjnymi, którzy potrafią przekazać trudne koncepcje w sposób łatwy do zrozumienia”, zaś metodyczny i praktyczny Damian Krężel jest po prostu doskonałym rzecznikiem”.

Więcej informacji, odnajdą Panstwo tu: IAM Patent 1000website.