Kancelaria patentowa AOMB Polska ponownie w gronie najlepszych profesjonalistów świata – IAM PATENT 2020
Kancelaria patentowa AOMB Polska ponownie w gronie najlepszych profesjonalistów świata – IAM PATENT 2020

Drodzy Państwo,

mamy zaszczyt i ogromną przyjemność, poinformować, że nasza kancelaria, AOMB Polska, została ponownie uwzględniona w rankingu – IAM Patent 1000 – wiodących kancelarii patentowych na świecie.
Podobnie jak w poprzednich edycjach, IAM podjęło się przeprowadzania obszernego procesu badawczego, aby zebrać informacje na temat wiodących firm w swojej dziedzinie. Podmioty kwalifikują się do wpisu na Patent IAM 1000 dopiero po otrzymaniu wyśmienitych opinii i rekomendacji od innych konkurentów, jak również klientów, ze znajomością ich praktyki i rynku, na którym działają. Tylko osoby zidentyfikowane przez źródła rynkowe ze względu na wyjątkowe umiejętności i głęboki profesjonalny wgląd w ochronę własności intelektualnej, mogą znaleźć się w tym rankingu.
 
„Jeżeli chodzi o ochronę aktywów, wiarygodnym partnerem biznesowym, jest AOMB która jest wiodącą kancelarią patentową w Polsce. Zespół doświadczonych technicznie praktyków i kultywowana międzynarodowa sieć odróżniają ich od pozostałych graczy na rynku. Na froncie firmy stoi dynamiczne trio – Jakub Sielewiesiuk, Jan Dobrzański oraz Damian Krężel. Lider zespołu, Jakub Sielewiesiuk, “wprowadza do swojej pracy świeży i kreatywny styl. Rezultatem tego są porady biznesowe za rozsądną ceną, na których można w pełni polegać.” As technologii chemicznej – Jan Dobrzański, ręka w rękę współpracuje z twórcami „zadając właściwe pytania, rozumiejąc istotę wynalazku oraz dbając o to aby zapewnić mu najlepszą możliwą ochronę. Treściwie przedstawia naukowe, prawne i ekonomiczne aspekty, a także analizuje potencjalne ryzyko.” Działający w podobnym stylu, Damian Krężel stosuje nie tylko praktyczne podejście do tworzenia opisów patentowych, ale także dba o to, aby patenty wytrzymywały próbę czasu.”

Więcej informacji, znajdą Państwo na stronie internetowej: https://www.iam-media.com/directories/patent1000/rankings/poland